Ağız Kenarı Çizgileri ve Düşüklüğünün Giderilmesi | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Ağız Kenarı Çizgileri ve Düşüklüğünün Giderilmesi

Fazla mimik kullanımı, zaman içerisinde yüzün belli bölgelerinde kırışıklıkların oluşmasına yol açabilmektedir. Ağız çevresi, şüphesiz yüzde en çok mimik kullanımının olduğu bölgedir. Gün içinde yaptığımız konuşmalar, gülüşmeler veya farklı birçok mimik bu bölgede oluşan çizgilerin derinleşmesi ve belirginleşmesine katkı sağlar. Bunun yanında bir de ilerleyen yaş ile birlikte ciltte oluşan çökmeleri eklerseniz, ağız kenarındaki bu çizgilerin zamanla kırışıklığa dönüşerek yüzünüze yerleşmesine ve ağzınızı aşağı çekerek daha yaşlı, yorgun ve mutsuz bir görünüme yol açmasıyla karşılaşırsınız.
Ciltte oluşan kırışıklıklarla en iyi mücadele yöntemi olan botoks burada da yardımınıza koşmaktadır. Ağız çevrenize uygulanacak botoks enjekteleri ile hem kırışıklıklarınızdan kurtulabilir hem de daha gergin ve genç bir görünüm elde edebilirsiniz. Etkisi 4 aya kadar süren botoks uygulaması son derece hızlı ve acısız bir uygulamadır ve günlük yaşamınızı herhangi bir şekilde etkilememektedir. Üstelik botoks uygulamalarının etki süresi devamlı uygulamalarla 10 aya kadar çıkarılabilmektedir. Arkasında herhangi bir yara izi bırakmayan botoks uygulaması genellikle 48 saat içerisinde maksimum etkisini göstermektedir.
Ağız kenarı çizgileriniz ve yüzünüzdeki diğer tüm kırışıklıkların tedavisi için botoks uygulamasını denemek istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçip bir randevu alın!