Alın Yazınızı Silin! | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Alın Yazınızı Silin!

Kadınlarda genellikle 25 yaşından sonra kendisini göstermeye başlayan yüz çizgileri zamanla yüze yerleşerek kişiyi olduğundan çok daha yaşlı gösterirler. Bu kırışıklıklar arasında en çok göze çarpanlar alın bölgesinde ortaya çıkanlardır ki bunlar yalnızca yaşlılıkla değil, aynı zamanda aşırı stres ve fazla mimik kullanımıyla da oluşabilirler. Yüzde oluşan kırışıklıklarla başa çıkmada en sık kullanılan yöntem botokstur, ancak bu yöntem iğne içerdiğinden kimi hastalarımız tarafından tercih edilmemektedir. Thermi Smooth Face iğnesiz ve acısız uygulamasıyla kırışıklardan kurtulma yolunda botoksa güçlü bir rakip oluşturmaktadır.
Yüzün birçok farklı noktasında olduğu gibi boyunda da kullanılabilen Thermi Smooth Face, özel olarak yüz için tasarlanmış, son derece hassas bir alettir. Yüze masaj yaparken derinin altındaki hücrelerin radyo frekanslarla ısıtılması sonucu gerçekleştirilen bu işlem sonunda yüz kırışıklıklardan arındırılır ve pürüzsüz bir görünüm kazandırılır. Thermi Smooth Face uygulaması tek seansta gerçekleştirilmez, hastanın ihtiyacına göre 3 ila 6 seansa yayılır. Deriye herhangi bir delici işlem uygulanmadığından Thermi Smooth Face tedavisi herhangi bir iyileşme süreci gerektirmez, hasta hayatına eskisi gibi devam etmeyi sürdürebilir. Thermi Smooth Face’in hastanın hayatına getireceği tek fark daha az kırışıklıktır!
Eğer siz de alnınızdaki kırışıklardan kurtularak pürüzsüz bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bir an önce kliniğimizde iletişime geçin!