Ameliyatsız Gıdı ve Çene Toparlama | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Ameliyatsız Gıdı ve Çene Toparlama

Gıdı ve çenenin duruşu genellikle yapısal olduğundan bazen ne kadar zayıf olursanız olun, yine de gıdınızdan kurtulmak mümkün olmayabilir. Ne yazık ki gıdı ve çene bölgesi yüzü olduğundan çok daha kilolu gösterebilecekleri için son derece problemli bölgelerdir ve çoğu zaman bu bölgelere müdahale etmenin yolu ameliyattan geçer. Ancak kliniğimizde uygulanan Thermi Tight, Thermi Smooth Face ve Thermi Raise tedavi yöntemleri ile bıçak altına yatmadan gıdı ve çenenizi toparlamak ve çok daha zayıf bir yüz görüntüsüne sahip olmak mümkün.
Thermi Tight problemli bölgedeki derinin altına ince bir delgeç yardımıyla inilerek buradaki hücrelerin radyo frekanslarla ısıtılmasıyla gerçekleştirilen bir tedavi yöntemidir. Tedavi son derece hızlı ve acısız olduğu gibi görülen değişim de bir o kadar çabuktur. Deri altındaki hücrelerin ısınması bölgede anında sıkılaşma ve gerginlik sağlayarak gıdınızın kaybolmasını ve çenenizin toparlanmasını sağlar. Thermi tedavi yöntemlerinin bir parçası olan Thermi Smooth Face ise tamamen derinin üzerinden, neredeyse bir masaj gibi uygulanan bir yöntemdir. Thermi Tight’a göre daha fazla seans gerektiren bu yöntem de vücutta gerginlik ve sıkılaşma sağlama konusunda bire birdir. Thermi Smooth Face uygulaması sonunda gıdı ve çene bölgenizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ameliyatsız gıdı ve çene toparlama konusunda son olarak kullanılabilecek yöntem Thermi Raise’dir. Özel olarak kırışıklardan kurtulmak için tasarlanmış bu tedavi yöntemi deri altındaki sinir yolları ve kasların arasındaki ilişkinin verilen radyo frekans ısılarıyla kesilmesini sağlayarak bu kasları rahatlatır ve kırışıksız cilt görünümü yaratır.
Yukarıda sıraladığımız birbirinden eşsiz tedavi yöntemlerimizi kullanarak çene bölgenizi toparlamak ve gıdınızdan kurtularak zayıf ve genç bir yüze sahip olmak istiyorsanız kliniğimizle bir an önce iletişime geçin!