Ameliyatsız Güzellik Mümkün mü? | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Ameliyatsız Güzellik Mümkün mü?

Ameliyatsız Güzellik Mümkün mü?
Son zamanlarda ideal güzellik ve vücuda ulaşmanın birçok yolu var, ancak bu yollardan çoğu bıçak altına yatmaktan geçiyor. Ne yazık ki ameliyatın getirdiği acılı iyileşme süreci genellikle insanları istedikleri görünüme ulaşmaktan uzak tutuyor. Artık ameliyatlar her ne kadar kolay geçse de insanlar çok daha hızlı ve acısız yollarla güzelliğe ulaşma çözümleri arıyorlar. Bir zamanlar bu çözümler çok uzakmış gibi görünse de artık Thermi gibi son teknoloji tedavi yöntemleriyle istenilen vücuda ulaşma fırsatı düşünüldüğünden de yakın.
Thermi tedavi yöntemleri genellikle lokal anesteziyle uygulanan, neredeyse tamamen acısız ve kesinlikle ameliyatsız yöntemler. Kendi içinde birçok türe ayrılan bu tedavi yöntemleri aynı zamanda vücudun birçok farklı noktasına da uygulanabiliyor. Tek yapılması gereken kliniğimizden bir uzmanla görüşüp tedavi uygulamak istenilen bölgelere uygun yöntemleri tespit etmek.
Eğer problem yüz ise…
Thermi tedavi yöntemleri arasından Thermi Raise ve Thermi Smooth Face teknolojileri yüz ve boyun bölgesi için özel olarak tasarlanmış, son derece nazik ve acısız uygulamalar. Kırışıklardan arınarak daha pürüzsüz ve genç bir yüze kavuşmak kliniğimizde sunulan bu tedavi yöntemleriyle çok kolay.
Eğer problem vücut ise…
Vücut söz konusu olduğunda ilk akla gelen tedavi yöntemi Thermi Tight. Özellikle problemli noktaları sıkılaştırma konusunda bir numara olan Thermi Tight boyun, göğüs, kol, karın, bacak, popo ve hatta diz gibi birçok bölgeye uygulanabiliyor. Eğer problem belli bölgeleri sıkılaştırma veya dikleştirme değil de daha pürüzsüz bir vücut isteğiyse bu da mümkün. Thermi Smooth Body özellikle selülitlerinden kurtulmak isteyen hastalar için ideal bir tedavi yöntemi ve popo, bacak arkası ve içi, karın, göğüs, kollar, bel, diz, bacak ve ayak bileklerine uygulanabiliyor.
Eğer siz de vücudunuzu yeni bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız ve bunun için ameliyatsız yöntemleri düşünüyorsanız bir an önce kliniğimizle iletişime geçerek bu dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz!