Daha Dik Bir Popoya Nasıl Sahip Olunur? | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Daha Dik Bir Popoya Nasıl Sahip Olunur?

Spor ve vücut şekillendirme diyince ilk akla gelen bölgelerden bir tanesi popo. Daha sıkı ve dik bir popoya sahip olmak yalnızca yaz aylarında bikini içinde enfes görünmeyi sağlamıyor, aynı zamanda pantolonlar başta olmak üzere giyeceğiniz her kıyafeti de daha güzel gösteriyor. Şu ya da bu sebepten kadınlar yıllardır daha dik ve sıkı bir popoya sahip olmak için uğraşıyorlar.

Elbette popoyu şekillendirmenin en bariz yolu spordan geçiyor. Ancak bu aynı zamanda spor salonlarında harcanacak haftalar, hatta aylar anlamına geliyor. Günümüzün zaten yoğun ve hızlı yaşantısında haftada birkaç günü bile spora ayırmak çoğu insana göründüğünden çok daha zor geliyor. Daha dik bir popoya sahip olmak için izlenecek bir diğer yol estetik operasyonlar ki bunlar da acılı ve uzun iyileşme süreçleriyle birçok insana yeterince çekici gelmiyor.
Kliniğimizde uygulanan Thermi Tight tedavisi, daha dik ve sıkı bir popoya sahip olmak isteyenler için hem hızlı hem de çok daha acısız bir yol sunmakta. Lokal anestezi ve küçük bir delgeç yardımıyla uygulanan bu tedavide, delgeç poponun belli noktanın altındaki hücreleri radyo frekanslar yoluyla ısıtıyor ve poponun sıkı ve dik bir görünüme ulaşmasını sağlıyor. Son derece acısız olan bu işlem sonrasında tedbir amaçlı işlem uygulanan bölgeye bandaj takılıyor, ancak bu durum hastanın bir sonraki gün hayatına her zamanki gibi devam etmesini asla engellemiyor. Tek seferde gerçekleştirilen bu işlem sonrası hastalara gözle görülür sonuç garantisi vermek mümkün.
Thermi Tight, acısız ve hızlı uygulaması sayesinde kısa sürede hayallerinizdeki sıkı ve dik popoya sahip olma yolunda size yardımcı olabilir!