Daha Dik Memelere Sahip Olmak Artık Çok Kolay | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Daha Dik Memelere Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Hamilelik, emzirme, kilo alıp verme, yaşlanma ve daha birçok neden memelerin zaman içerisinde formunun bozulmasına ve sarkmasına neden olur. Memede sarkıntı ve form bozulması birçokları için yeterince büyük bir problem gibi görünmese de bunun sonucunda kıyafetlerin üzerinizde nasıl durduğundan kendinize olan güveniniz kadar birçok şey etkilenebilir. Bu nedenle meme operasyonları estetik dendiğinde ilk akla gelenlerdendir. Ancak operasyonlar sonrasındaki iyileşme sürecinin uzunluğu ve vücutta kalan izler birçok kadının meme estetiği konusunda çekincelere sahip olmasına neden oluyor. Kliniğimizde uygulanan Thermi Breast tedavisi minimum iyileşme süreci ve vücutta gözle görülür hiçbir iz bırakmaması sayesinde meme operasyonları arasında sıklıkla tercih edilen bir yöntem.

Son teknoloji Thermi Tight tedavi yöntemlerinin bir parçası olan Thermi Breast, özel olarak meme dikleştirme ve sıkılaştırma için geliştirilmiştir. Operasyondan önce uygulanan lokal anestezi sayesinde hasta operasyon sürecinde herhangi bir şey hissetmiyor; ince bir delgeç yardımıyla deri altına inilerek gerçekleştirilen Thermi Breast tedavisi, bu delgeç ile deri altındaki hücrelere radyo frekans ısıları verilmesinden ibaret. Ameliyatsız ve acısız geçen bu operasyon sonrasında vücutta gözle görülür herhangi bir iz kalmıyor. Thermi Breast tedavisini tercih eden birçok hastamız bu tedaviden son derece memnun.

Yaşlılık, annelik, genler veya herhangi başka bir nedenden dolayı meme operasyonu yaptırmak ve siz de bıçak altına yatmadan daha dik ve sıkı memelere sahip olmak istiyorsanız kliniğimizde uygulanan Thermi Breast tedavizi sizin için ideal! Siz de bir an önce kliniğimizle iletişime geçerek memelerinizi istediğiniz görünüme kavuşturabilir, dolayısıyla kendinize olan güveninizi arttırabilirsiniz.