Daha Genç Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur? | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Daha Genç Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur?

Daha Genç Bir Yüze Nasıl Sahip Olunur?
Günümüzde beslenmeden tutun yaşam şekillerine kadar birçok etken yaşlanmayı hızlandırarak erken yaşlanmaya yol açabiliyor. Eskiden erken yaşlanma birçok kadının kabusu gibi görülürken artık bununla başa çıkmak çok daha kolay. Kliniğimizde daha genç bir yüze sahip olmak isteyen hastalarımız için sunulan birçok tedavi yöntemi bulunmakta.

Thermi Raise
Özellikle alın bölgesi ve boyundaki kırışıklıkları gidermek için kullanılan Thermi Raise tedavisi yüzde gençleşme sağlamak için son derece ideal. Uygulama sonrası anında sonuç alınan bu tedavi yöntemi lokal anestezi ve radyo frekanslar yardımıyla uygulanıyor. Sorunlu bölgeye verilen ısı yardımıyla sinir yolları ve kırışıklığa neden olan kaslar arasındaki bağlantının sonlandırılmasıyla gerçekleştirilen Thermi Raise hastalarımıza tek bir seansta, acısız bir şekilde kırışıklıklarından kurtulma olanağı sağlıyor.

Thermi Smooth Face
Yüz için özel olarak geliştirilmiş bir tedavi yöntemi olan Thermi Smooth Face, alın, ağız, göz kenarları ve yanaklar gibi yüzün pek çok farklı noktasına uygulanabildiği gibi boyun bölgesinde de etkili bir yöntem. Kesinlikle hiçbir delici alet gerektirmeden, tamamen derinin üzerinden uygulanan bu yöntem sonucunda çok daha pürüzsüz bir yüze sahip olmak mümkün. Verilen radyo frekanslar sonucunda derinin altıdaki hücrelerin ısıtılmasıyla gerçekleştirilen bu tedavi yöntemi son derece acısız ve hızlı. Uzunluğu ihtiyaca göre 3 ila 6 seans arasında sürebilen bu tedavi aynı zamanda oldukça nazik ve hastaya herhangi bir rahatsızlık vermiyor.
Hem Thermi Raise hem de Thermi Smooth Face yöntemleri son teknoloji ve kırışıklıklarla savaşma yolunda kesin çözüm veren tedavi yöntemleri. Siz de kliniğimizle iletişime geçerek size en uygun tedavi yöntemine karar verebilir ve kısa sürede kırışıksız ve pürüzsüz bir yüze sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz!