Dümdüz Bir Karın İçin… | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Dümdüz Bir Karın İçin…

Karın bölgesi vücut şekillendirme söz konusu olduğunda en problemli noktalardan biridir. Bazen aylar, hatta yıllarınızı spor salonlarında mekik çekerek geçirseniz de hayallerinizdeki düz karına ulaşmanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle bazen vücudunuzu şekillendirme konusunda profesyonel destek almanız gerekebilir. Aradığınız bu desteği kliniğimizde rahatlıkla bulabilirsiniz.
Thermi Tight teknolojisi dümdüz bir karın isteyen hastalarımız için ideal tedavi yöntemidir. Karın bölgesi lokal anesteziyle uyuşturulduktan sonra ince bir delgeç yardımıyla deri altına inilir ve buradaki hücreler radyo frekanslar yardımıyla ısıtılarak karnınızın çok daha sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Tek bir seansta gözle görülür sıkılaşma sağlayan Thermi Tight uygulaması kolay ve hızlı olduğu kadar acısızdır da. Bölge işlemden sonra tedbir amaçlı bandaj altına alınır ancak bu bandaj sonraki günlerde hastanın hareket kabiliyetini herhangi bir şekilde etkilemez. Yani kısacık bir seans sonrası hem istediğiniz düz karına sahip olabilir hem de bunu yaparken herhangi bir acılı operasyondan geçmek zorunda kalmazsınız.
Eğer siz de Thermi Tight tedavisiyle dümdüz bir karına sahip olmak isteyenlerdenseniz kliniğimizle bir an önce iletişime geçin! Unutmayın ki, Thermi Tight yalnızca karına değil, aynı zaman da meme, kol, bacak, popo ve boyun gibi bölgelere de uygulanabilir. İstediğiniz karına ve daha fazlasına ulaşmak yalnızca sizin elinizde!