Gergin Bir Yüze İğnesiz Ulaşmanın Yolu | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Gergin Bir Yüze İğnesiz Ulaşmanın Yolu

Yüzümüz şüphesiz vücudumuzun en hassas yerlerinden biri. Dolayısıyla söz konusu yüz olduğunda, güzelliğe ulaşmak için yapılacak operasyonlar konusunda birçok kişinin çekinceleri olabiliyor. Her ne kadar bu operasyonlar sırasında son derece dikkatli davranılıyor olunsa da, bıçak veya iğne dendiğinde çekinen birçok hasta var. Kliniğimizde kullanılan Thermi Smooth Face teknolojisi sayesinde artık bu çekinceler bir rafa kaldırılıyor, çünkü Theirmi Smooth Face hiçbir iğne veya bıçak gerektirmeden, tamamen derinin üzerinden uygulanıyor.
Yüz için özel olarak tasarlanmış hassas aletler yardımıyla uygulanan Thermi Smooth Face deneyimini hastalar ‘sıcak bir masaj gibi’ şeklinde aktarıyorlar. Tamamen derinin üzerinden, son derece hassas bir bölge olan yüz için özel ayarlanmış radyo frekanslarla derinin altındaki hücrelere ısı göndererek uygulanan bu tedavi yöntemi tıpkı hastaların aktardıkları gibi bir masaj deneyimiyle eşdeğer. Alın, göz çevresi, yanaklar ve ağız gibi yüzün birçok bölgesine uygulanabildiği gibi boyunda da etkili olan bu yöntem acısız bir yolla kırışıklıklardan kurtularak güzelliğe ulaşmayı mümkün kılıyor.
3 ila 6 seans arasında süren Thermi Smooth Face tedavisinin ve seansların uzunluğu elbette hastanın ihtiyaçlarına göre farklılık gösterebiliyor. Bu son teknoloji tedavi yöntemi ile artık isteyen herkes pürüzsüz bir yüze, acısız bir şekilde sahip olabilecek.