Görmezden Gelmemeniz Gereken İki Bölge: Diz ve Dirsek | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Görmezden Gelmemeniz Gereken İki Bölge: Diz ve Dirsek

Nasıl ki en güzel yemekler baharatlar gibi son dokunuşlar olmadan tam olarak lezzetlerine kavuşamazlarsa vücudunuz da görmezden geldiğiniz bölgeler nedeniyle tam olarak istediğiniz güzelliğe ulaşamayabilir. İstediğiniz kadar kollarınızı sıkılaştırın, poponuzu dikleştirin veya bacaklarınızdaki selülitlerden kurtulun, sarkmış bir diz veya dirsek görüntüsü her şeyi mahvetmeye yetebilir. Eğer siz de bir işi tam olarak yapmaya inananlardansanız bu bölgeleri es geçmeyerek mükemmelliğe ulaşmanız mümkün olabilir!
Vücuttaki birçok bölgede harikalar yaratan Thermi Tight tedavisi diz ve dirsek sıkılaştırma konusunda da imdadınıza yetişen tedavi yöntemidir. Lokal anesteziyle uyuşturulan bölgeye ince bir delgeçle giriş yaptıktan sonra deli altındaki hücrelerin ısıtılmasıyla gerçekleştirilen Thermi Tight tedavisi, hücrelere verilen radyo frekans ısıları sayesinde bölgede anında sıkılaşma ve toparlama sağlar. Yalnızca tek seferde gerçekleştirebileceğiniz bu işlem sonrasında sarkmış diz ve dirsek derilerinizle kolayca başa çıkabilirsiniz. Üstelik Thermi Tight tedavisi son derece acısız ve hastaya minumum iyileşme süreci sunan bir yöntemdir. Yalnızca tedbir yöntemiyle uygulanan bandajlar dışında, operasyon sonrasında herhangi bir uygulama yapılmaz. Elbette söz konusu diz ve dirsekler olduğunda ilk akla gelecek şey hareket kabiliyetidir ancak Thermi Tight tedavisinin en güzel yanlarından biri de kesinlikle tedavi sonrası hareket kabiliyetini kısıtlamıyor olmasıdır. Kliniğimizde yapılan bu kolay işlem sonrasında gününüze her zamanki gibi devam edebilirsiniz.
Son teknoloji Thermi Tight ile istediğiniz kusursuz görüntüye ulaşmak artık çok kolay! Daha fazlası için lütfen kliniğimizle iletişime geçin ve siz de vücudunuzdaki değişimi mükemmelleştirin!