Gözler Yaşınızın Aynasıdır! | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Gözler Yaşınızın Aynasıdır!

Hiç tanımadığınız bir insanın yüzüne baktığınızda o kişinin yaşını tahmin etmek için birkaç ipucu bulabilirsiniz, bunlardan biri de göz çevresinde oluşan kırışıklardır ki bunlar bazen yaş bazen de fazla mimik kullanımıyla gelişebilir. Müdahale edilmediği takdirde bu kırışıklıklar yaşınızı olduğundan çok daha fazla göstererek bir kâbusa dönüşebilirler. Göz çevrenizdeki kırışıklıklarla yola çıkmanın en iyi yolu son teknoloji bir tedavi yöntemi olan Thermi Smooth Face’dir.
Alın, ağız, yanaklar ve boyun gibi yüzün pek çok başka noktasına da uygulanabilen Thermi Smooth Face, vücudumuzun bu hassas bölgesi için özel olarak tasarlanmış bir tedavi yöntemidir. Özellikle kırışık gidermek için geliştirilmiş olan Thermi Smooth Face derinin altına inmeden, tamamen yüzeyden uygulanabilen bir tedavidir. Yüz bölgesi için özel olarak ayarlanmış radyo frekanslarla problemli bölgenin derisinin altına ısı gönderilir ve buralardaki hücreler ısıtılarak kırışıklıkların kaybolması sağlanır. Herhangi bir iyileşme süreci gerektirmeyen Thermi Smooth Face uygulaması bölgenin ve hastanın ihtiyacına göre 3 ila 6 seans arasında sürebilir ve genel tedavi süresi de seans sayısına bağlı olarak değişebilir. İğnesiz ve acısız yoldan kırışıklıklardan kurtulmak için Thermi Smooth Face’den daha iyi bir yöntem yoktur.
Bu uygulama sonrası göz çevresindeki kırışıklıklarınız ortadan kaybolacak ve gözleriniz tıpkı gençliğinizdeki gibi görünecek. Siz de hayata daha genç bakışlarla devam etmek istiyorsanız kliniğimizle iletişime geçerek bu bakışları elde edebilirsiniz!