Hayalinizdeki Bacaklara Sahip Olmak Artık Çok Kolay | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Hayalinizdeki Bacaklara Sahip Olmak Artık Çok Kolay

Boyunuz her ne olursa olsun pürüzsüz ve sıkı bacaklarla baş döndürmeyi başarabilirsiniz. Peki ya pürüzsüz ve sıkı bacaklara sahip olmayı nasıl başaracaksınız? Elbette kliniğimizde sunduğumuz son teknoloji Thermi tedavi yöntemleri ile!
Pürüzsüz ve sıkı bacaklar her kadının hayalidir ancak düzenli spor ve yeterince dengeli beslenmek bile size yeterli sıkılık veya pürüzsüzlüğü getiremeyebilir. Bunun için en mantıklısı profesyonel bir destek alarak bacaklarınıza istediğiniz görünümü vermektir. Vücuttaki birçok bölgeyi sıkılaştırma konusunda son derece başarılı bir yöntem olan Thermi Tight bacaklara da uygulanabiliyor. Bacağın içi, dışı ve arkasına uygulanarak bu bölgenin her noktasına etki edebilen Thermi Tight, lokal anestezi yardımıyla gerçekleştiriliyor. Uyuşturulan bölgedeki derinin altına ince bir delgeçle indikten sonra buradaki hücreler radyo frekanslar yardımıyla ısıtılıyor ve bu yolla deri çok daha sıkı bir görünüm kazanıyor. Hem acısız hem de oldukça hızlı olan bu yöntem kesinlikle ameliyat gerektirmeden bacak sıkılaştırma konusunda son derece başarılı.
Peki ya bacakları sıkıştırdıktan sonra pürüzsüz bir görünüm nasıl elde edilecek? Burada da bir diğer Thermi tedavi yöntemi olan Thermi Smooth Body devreye giriyor. Tamamen derinin üzerinden gerçekleştirilen bu uygulama sırasında bölge yine radyo frekanslar yardımıyla ısıtılarak portakal kabuğu görünümünden arındırılıyor. 4 ila 6 seans arasında uygulanan Thermi Smooth Body’nin seans uzunlukları bölgenin ihtiyaçlarına göre ayarlanıyor. Hastaların ‘sıcak bir masaj gibi’ olarak tarif ettikleri bu işlem sonrası bacaklar istenilen pürüzsüzlüğe kavuşuyor.
İşte pürüzsüz ve sıkı bacaklara sahip olmak bu kadar kolay! Eğer siz de hayallerinizdeki bacaklara sahip olma yolunda profesyonel bir yardım almak istiyorsanız bir an önce kliniğimizle iletişime geçin!