Kırışıklıklara Anında Çözüm! | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Kırışıklıklara Anında Çözüm!

Aşırı stres, fazla mimik kullanımı veya yaşlanma gibi etkenler yüz ve boyun bölgesinde kısa sürede kırışıklıklara yol açabiliyor. Bu kırışıklıklar hem hastaları olduklarından daha yaşlı gösterirken hem de cilde uygulanan makyaj gibi işlemlerin yeterince pürüzsüz durmamasına neden oluyor. Birçok kadını rahatsız eden kırışıklıklarla başa çıkmak için birçok çözüm var ancak en acısız, doğal ve hızlı olanı kliniğimizde uygulanan Thermi Raise tedavisi.
Yalnızca tek bir seansta beklenilen pürüzsüz görünüme kavuşmak Thermi Raise teknolojisiyle artık çok kolay. Tedavi sonrasında anında gözle görülür sonuçlar veren Thermi Raise, alın ve boyun bölgelerine uygulanabiliyor. Lokal anestezi ile uygulanacak bölgenin uyuşturulması sonrası sinir yollarına bir dakika boyunca ısı verilmesiyle gerçekleştirilen bu yöntemde bölgelerde kırışıklığa yol açan kaslar sinir yollarının ısıtılmasıyla devre dışı bırakılıyor ve bölgenin anında daha pürüzsüz ve kırışıksız bir görünüm kazanması sağlanıyor.
Eğer siz de tek seansta kırışıklarınızdan kurtulmak istiyorsanız, bir an önce uzmanlarımızla iletişime geçerek Thermi Raise tedavisini deneyin ve sonuçları kendi gözlerinizle görün!