Korkulu Rüya Göz Altı Torbaları | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Korkulu Rüya Göz Altı Torbaları

Korkulu Rüya Göz Altı Torbaları

Genç olduğunuz zaman göz torbaları uykusuz bir gecenin hikayesi anlatılıyor. Fakat bazılarımız için, bu içi boş bir görünüm oluşturur ve yüzümüzde, iyi dinlenmiş durumda bile, kalıcı bir sorun olabilir. Göz torbalarının altında, yaşlanmaya ilişkin erken bir işaret olan göz kapağı ve yanak arasında görsel bir çizgi oluşur.

Kalıtım ve diğer koşullar olan uyku eksikliği, kilo kaybı, dehidrasyon ve stres gibi durumlar göz torbalarının oluşması için nedenler arasındadır. Yaşlandıkça, yüz yağını kaybederiz. Bu hacim kaybı cildimizi gerilip bükülmesine neden olur. Göz torbalarına yatkın iseniz, yaşlandıkça daha belirgin hale geleceklerdir.

Makyaj ve cilt kremleri göz çevresindeki göz torbalarını kamufle etmek için kullanılabilir. Ancak makyaj ve kremler sadece topikal yöntemlerdir ve sorunun kökünü çözümlemek için kullanılmaz.

Göz altı torbalarının giderilmesi amacıyla birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Genellikle bu durumun ancak cerrahi olarak çözümlenebileceği düşünülebilir. Ancak göz altı torbaları cerrahi hiçbir müdahale olmadan da çözümlenebilir. Agnes göz altı torba alma tedavisi ile radyofrekans enerjisi kullanılarak göz altının sıkılaşması sağlanır ve bu sayede göz altı torbalarından kurtulmuş olursunuz.

Agnes göz altı torba alma tedavisi cilt altındaki kollajeni uyararak bölgede acil bir yenilenmeyi teşvik eder. Bu sayede cilt doğal olarak kendini iyileştirir ve göz altı torbalarının kötü görünümü de mazide kalır. Bu tedavi yönteminde herhangi bir kesi, yara veya iyileşme süreci yoktur. Bu nedenle de sıklıkla tercih edilmektedir.