Pürüzsüz Yanaklar | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Pürüzsüz Yanaklar

Yüzde en büyük alana sahip noktalar yanaklarımız, dolayısıyla bu bölgelerde oluşan herhangi bir kırışıklık anında göze çarpıyor. Yüzün bir çok başka noktası gibi yanaklar da kişiyi olduğundan yaşlı gösterme konusunda oldukça tehlikeli. Üstelik bu bölgede oluşan çizgiler kişinin yüz hatlarıyla da oynayabiliyor, dolayısıyla zaman içerisinde, özellikle daha ileri bir yaştaysanız, aynaya baktığınızdaki karşınıza çıkan kişiyi tanımamanız muhtemel!
Hassas yüz bölgesi için özel olarak geliştirilmiş bir tedavi yöntemi olan Thermi Smooth Face, alın, yanak, ağız ve göz kenarları gibi yüzün pek çok farklı noktasına uygulanabildiği gibi boyun bölgesinde de etkili bir yöntem. Hiçbir delici alet olmadan, derinin üzerinden uygulanan bu yöntem sonucunda çok daha pürüzsüz yanaklara sahip olmak mümkün. Yanaklara verilen radyo frekanslar sonucunda derinin altıdaki hücrelerin ısıtılmasıyla gerçekleştirilen bu işlem hem kesin sonuç veriyor hem de son derece acısız. Seans sayısı ihtiyaca göre 3 ila 6 arasında değişebilen Thermi Smooth Face’i uygulayıp da memnun kalmayan hastamız yok. Neredeyse bir masaj gibi uygulanan bu işlem sonucunda hem rahatlamak, hem de yanaklarınızdaki kırışıklıklardan kurtulmak mümkün.
Pürüzsüz yanaklarla genç bir görünüme sahip olmak sizin elinizde! Bir an önce kliniğimizle iletişime geçerek Thermi Smooth Face’i kendiniz deneyimleyin!