Sarkmış Kollara Son! | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Sarkmış Kollara Son!

Hızlı kilo kaybı veya sürekli kilo değişimi vücudun birçok bölgesinde sarkmalar yaratabilir. Bu bölgelerden biri de kollardır. Bazen sarkmış kol görüntüsü vücut yapısına bağlı olarak da ortaya çıkabilir. Kolları herhangi bir kaslı görünüme ulaştırmadan sıkılaştırmak oldukça zordur, doğru ve son derece düzenli antremanlar gerektirebilir. Eğer bu tarz antremanlara ayıracak zamanınız yoksa ve en hızlı yoldan kalıcı olarak kollarınızı sıkılaştırmak istiyorsanız Thermi Tight teknolojisi tam size göre!
Vücudun pek çok farklı noktasına uygulanabilen Thermi Tight teknolojisi son yıllarda çıkmış, oldukça popüler bir tedavi yöntemidir. Bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri kesinlikle ameliyat içermiyor olmasıdır. Kol özellikle yaz aylarında her zaman göz önünden olan bir yer olduğu için olabildiğince minimum iyileşme süreciyle bu bölgelere uygulanacak operasyonları atlatmak en iyisidir. Kol sıkılaştırma işleminde kollar lokal anestezi yardımıyla uyuşturulduktan sonra deri altındaki hücrelere radyo frekans yardımıyla ısı verilerek bu bölgelerin sıkılaşması sağlanır. Son derece acısız olan bu işlem sonrası bölgeye yalnızca tedbir amaçlı bir bandaj uygulanır. Operasyon sonrasındaki günlerde asla hareket kabiliyeti kısıtlanmaz, böylece hasta olabildiğince hızlı şekilde normal yaşantısına dönebilir. Thermi Tight teknolojisi sayesinde hızlı ve acısız bir işlem sonucunda sıkı kollara sahip olmak inanılmaz derecede kolaydır.
Siz de sarkmış kollarınıza hızlı bir çözüm istiyorsanız kliniğimizdeki uzmanlarımızla iletişime geçebilir ve en kısa sürede daha sıkı kollara sahip olabilirsiniz!