Selülitle Başa Çıkmanın Yeni Bir Yolu | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Selülitle Başa Çıkmanın Yeni Bir Yolu

Selülit vücutta başa çıkılması en zor problemler arasında. Genellikle popo ve bacak bölgesinde görülen selülit, kimi zaman karın ve hatta göğüs bölgesinde bile karşımıza çıkabiliyor. Selülitin asıl sebebi vücuttaki doku ve yağların dengesiz veya sorunlu olmaları. Bu dengesizliğe yol açabilecek birçok sebep var ki bunların başında hormonlar, beslenme şekli, yaşam stili ve hatta genler geliyor. Yıllar boyunca selülitle başa çıkmak ve pürüzsüz bir vücuda ulaşmak için sayısız güzellik ürünleri ve doğal tedavi yöntemleri çıktı, ancak bunlardan hiçbiri kesin bir şekilde selüliti yok etme konusunda başarılı değil.
Thermi Smooth Body, pürüzsüz vücut talebini karşılamakta son derece başarılı bir tedavi yöntemi. Selülitle başa çıkma yolları arasında en etkililerden olan Thermi Smooth Body, aynı zamanda selülite çözüm getiren son teknolojilerden de biri. Yalnızca 6 ila 8 hafta arasında süren bu tedavi vücutta selülit görünen hemen her bölgeye uygulanabiliyor ki bu bölgeler arasında en bilinen popo, bacak arkası ve içinin yanında karın, göğüs, kollar, bel, diz, bacak ve ayak bilekleri gibi daha az bilinen bölgeler de yer alıyor. Son derece nazik bir tedavi yöntemi olan Thermi Smooth Body deri altına inmeden, yüzeyden uygulanıyor. Yaklaşık 4-6 seans uygulanacak olan tedavi sırasında radyo frekanslarla deri altına ısı gönderen özel bir alet kullanılıyor. Tedavi sırasında herhangi bir bıçak kullanılmaması bu süreçte hastaların hayatlarına her zamanki gibi devam edebilmeleri anlamına geliyor.
Tamamen kalıcı olmasa da uzun süre etkili tedaviler arasında en başarılısı olan Thermi Smooth Body, pürüzsüz bir vücuda ulaşmak isteyen herkes için ideal tedavi yöntemi.