Thermi Tedavi Yöntemleri | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Thermi Tedavi Yöntemleri

Kliniğimiz için en önemli şey hastalarımızın memnuniyeti; bu yüzden her zaman son teknoloji tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza her şeyin en iyisini vermeyi amaçlıyoruz. Gelin kliniğimizin sunduğu, son yılların en popüler tedavi yöntemlerinden biri olan Thermi’ye birlikte bakalım!

Thermi Tight
Thermi tedavi yöntemlerinin başında vücudun pek çok farklı bölgesinde etkili olan Thermi Tight bulunmakta. Özellikle sorunlu bölgeleri sıkılaştırma üzerine olan bu tedavi boyun, göğüs, kol, karın, bacak, popo ve hatta diz gibi bölgelere uygulanabiliyor. Lokal anestezi ve küçük bir delgeç yardımıyla uygulanan bu tedavide, delgeç uygulanmak istenilen noktanın altındaki bezeleri radyo frekanslar yoluyla ısıtıyor ve sonuç ameliyatsız, acısız ve kolay bir değişim oluyor.

Thermi Breast
Thermi Tight’ın bir türü olan Thermi Breast özellikle göğüs bölgesiyle problemi olan hastalar için ideal; kalıcı hiçbir iz olmadan göğüsleri sıkılaştırma ve dikleştirmede yüzde yüz etkili bu tedavi vücudun diğer bölgelerinde de olduğu gibi tamamen lokal anestezi ve bir delgeç ile deri altına inilmesi ve ısı verilmesiyle yapılıyor.

Thermi Dry
Thermi Dry fazla terlemeyle mücadele için tasarlanmış bu son teknoloji tedavide yalnızca koltuk altı bölgesine lokal anestezi uygulanarak ter bezleri radyo frekans yoluyla ısıtılıyor, uygulamanın kolaylığı kadar alınan sonuç da bir o kadar kalıcı oluyor.

Thermi Smooth Face ve Thermi Smooth Body
Cildi pürüzsüzleştirmek için özel olarak tasarlanmış Thermi Smooth vücuttaki bölgelerin ihtiyaçlarına göre Face (yüz) ve Body (vücut) olarak ikiye ayrılıyor. Herhangi bir şekilde deri altına inilmeden, tamamen yüzeyden gerçekleştirilen bu işlem sonrası kırışıklar ve selülitlerden acısız bir şekilde kurtulmak oldukça kolay.

Thermi Raise
Alın ve boyun bölgesindeki kırışıklıklar için geliştirilmiş Thermi Raise teknolojisi uygulanan bölgede sinir yollarıyla hücreler arasındaki bağlantıları keserek kırışıkları ortadan kaldıran bir tedavi yöntemi.

ThermiVa
Vücudun en hassas bölgelerinden vajina için özel olarak tasarlanmış bir tedavi yöntemi. Özellikle çocuk sahibi olmuş kadınların tercih ettiği bu tedavi, doğumla birlikte genişleyen vajina kaslarının ısıyla uyarılması sonucunda bölgeyi doğumdan önceki sıkılığına döndürmede oldukça başarılı. Bu sayede ThermiVa hem cinsel hazzı arttırıyor, hem de idrar kaçırma gibi problemlerin önüne geçilmiş oluyor.

Siz de istediğiniz görünüme ulaşmak için Thermi tedavi yöntemlerinden birini düşünüyorsanız bir an önce kliniğimizle iletişime geçin!