Boyun Sarkıntılarından Kolayca Kurtulun! | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Boyun Sarkıntılarından Kolayca Kurtulun!

Boyun bölgesi her ne kadar ilk bakışta çok önemli bir bölge gibi görünmese de doğru işlemler uygulandığında genel görüntüde harikalar yaratabilen bir bölge. Zaman içerisinde alınıp verilen kilolar ve yaşlanma sonucunda boyun bölgesinde sarkmalar oluşabiliyor. Bu bölgeye uygulanabilecek basit bir yöntem daha pürüzsüz bir görünüm sağlayabiliyor ve sonuçta hastalara çok daha genç bir görünüm kazandırıyor.
Kliniğimizde boyun bölgesine uygulanabilecek iki farklı tedavi yöntemi var. Bunlardan ilki olan Thermi Tight vücuttaki sorunlu bölgeleri sıkılaştırmak için birebir. Lokal anestezi uygulanarak gerçekleştirilen bu operasyonda ince bir delgeç yardımıyla sorunlu bölgedeki derinin altına iniliyor. Delgecin ucu yardımıyla kontrol edilen belli seviyede bir ısı radyo frekanslarla deri altındaki hücrelere veriliyor ve bölgenin sıkılaşması sağlanıyor. Boyun dışında göğüs, kol, bacak, popo ve diz gibi bölgelere de uygulanabilen Thermi Tight vücutta kolay ve acısız bir değişim sağlıyor.
Herhangi bir keskin alet kullanmadan, tamamen deri üzerinden uygulanacak bir yöntem arayan hastalar içinse kliniğimizde Thermi Smooth Face yöntemi bulunmakta. Bu tedavi yönteminde herhangi bir şekilde deri altına inilmeden, tamamen deri üzerinden bu iş için özel olarak tasarlanmış aletler yardımıyla bölge radyo frekans yoluyla ısıtılıyor. Daha pürüzsüz bir boyun bölgesi isteyen hastalarımız için ideal olan bu Thermi Smooth Face, Thermi Tight’a göre daha hassas bir uygulama ve ağız, göz çevresi, yanaklar ve alın gibi yüzün başka bölgelerine de uygulanabiliyor.
Kliniğimizde uygulanan her iki yöntem de son derece acısız ve hastaya minimum iyileşme süresi sunuyorlar. Eğer siz de boynunuzdaki sarkmalardan şikayetçiyseniz ve daha genç bir görünüme ulaşmanın yollarını arıyorsanız kliniğimizle iletişime geçip bu iki tedavi yönteminden birini tercih ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz!