Vaser Liposuction | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Vaser Liposuction

Vaser liposuction vücut şekillendirme teknolojileri arasında yeni ve giderek daha popüler olmaya başlayan bir yöntemdir. Bu çok yönlü liposuction platformu, yağ emülsiyon yapmak için ultrasonik enerji kullanır ve bu sayede bölge dokulara zarar vermeden daha hızlı iyileşme sürecinin tamamlanmasına olanak tanır. Vaser liposuction tedavisinin bunun yanı sıra ek yararları, kan kaybının azaltılması ve daha iyi cilt tonlamasının oluşturulabilmesidir.
Vaser liposuction tedavisi için en uygun adaylar , diyet ve egzersiz için tepkisiz lokal vücut yağları alanları olanlardır. Karın, sırt, kalçalar, uyluklar, boyun/çene, kollar, göğüs, dizler ve ayak bileği dahil olmak üzere birçok farklı alan vaser liposuction ile tedavi edilebilir.
Vaser liposuction tedavisi öncesinde müdahale edilecek bölge özel bir sıvı ile şişirilmektedir. Daha sonra, ultrasonik enerji, lokalize yağ bölgelerini tam olarak hedefler ve parçalamadan önce yağ hücrelerini emülsiye eder. Emülsiyon haline getirilmiş yağ emilerek çıkarmak için özel bir kanül kullanılır. Bu teknikler, sinirleri, kan damarlarını ve bağ dokusunu tedavi edilen alanın çevresinde korumak için özenle yapılır.
Geleneksel liposuction ile karşılaştırıldığında, vaser liposuction genellikle daha iyi bir iyileşme süresine neden olur. Liposuction sonrası deneyimsizlik, tedavinizin derecesine bağlı olarak daima değişecektir. Çoğu hastanın normal rutine dönmesi için 2 veya 3 hafta gerekir.