Yüz Germe Estetiği | Clinimed
Nişantaşı: 0850 850 25 63 - Ataşehir : 0850 850 25 63 - 0532 275 11 30 info@clinimed.com.tr
EN TR

Yüz Germe Estetiği

Yüzünüz önemli yaşlanma belirtileri gösteriyorsa, yüz germe ameliyatından faydalanabilirsiniz. Ancak bu işleme tabi tutulmaya hazır mısınız? Yüz gençleştirme ameliyatı ile hayatınızı değiştirmeye hazır olup olmadığınızı öğrenmenin bazı yolları vardır.
Bir yüz germe estetiği, alt yüz ve boyundaki sarkmış dokularını düzeltir. Eğer sarkmalar varsa, belirgin alt yüz kırışıklıkları yüz germe ameliyatı ile kolaylıkla giderilmektedir. Ancak yüz germe ameliyatı için iyi fiziksel ve zihinsel sağlıkta olmalısınız. Bir yüz germe işlemi büyük bir ameliyattır ve dikkat çekici sağlık sorunlarınız varsa, büyük bir ameliyat için hazır değilsiniz demektir. Sağlığınız kontrol altında olduğunda ve doktorunuz onay verdikten sonra, yüz germe ameliyatı için hazır olabilirsiniz.
Fark edilebilecek yaşlanma belirtileri gösteren adaylar, kırışıklıkları ve sarkmalarıyla rahatsız oldukları için bir değişiklik arzulamalıdır. Aynaya bakarsanız ve görünümünüz, kendinizi hissettiğiniz genç ve kendine güvenen kişiyi yansıtmadığı için cesaretiniz kırılırsa, bir yüz germe ameliyatına hazır olabilirsiniz.
Yüz germe ameliyatı, yer çekimi ve yaşın yüze yaptığı şeyleri düzelterek ve restore ederek yüz ile boyun arasında net bir farklılaşma yaratmayı amaçlıyor. Bu işlem, zamanla rahatlamış cildi ve derin dokuyu sıkar. Bu işlem sayesinde yüzün sarkması, hacim kaybı ve cilt elastikiyetindeki değişiklikler de dahil olmak üzere başlıca şikayetler giderilebilir.
Yüz germe estetiğinin amacı, doğal olarak genç bir görünüm yaratmaktır. Bir yüz germe işlemi, sıklıkla kırışıklıklar, ince çizgiler ve göz çevresindeki torbalar gibi yaşlanma belirtilerini gidermek için diğer işlemlerle birleştirilebilir.
Yüz germe estetiği genelde, lokal anestezi veya genel anestezi kullanarak yapılır. Ameliyat sırasında cilt kulak kenarlarından olacak şekilde kesilir ve fazla doku alınarak yüz gerilir. Sonrasında dikiş atılır ve gizlenmesi için saçlı bölge gibi görünmeyecek alanlara uygulanır.